Ciała dwóch tyszan leżały tydzień w mieszkaniu. Dlaczego tak...

  Ciała dwóch tyszan leżały tydzień w mieszkaniu. Dlaczego tak długo?

  Adrian Ołdak

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wczoraj przeprowadzono dezynfekcję w mieszkaniu przy ul. Edukacji, gdzie w czwartek znaleziono znajdujące się w daleko posuniętym rozkładzie zwłoki 65-letniej kobiety i jej 40-letniego syna.
  Jak informowaliśmy, przez co najmniej tydzień przebywał z nimi w mieszkaniu poważnie chory, 70-letni mężczyzna, mąż zmarłej.

  Sekcja zwłok wykluczyła możliwość udziału osób trzecich przy zgonie kobiety i mężczyzny. Czy zmarli od zatrucia, pokażą specjalistyczne badania. Jak twierdzą sąsiedzi, oboje nadużywali alkoholu.

  Lokatorzy wciąż nie mogą się pogodzić z faktem, że choć - zaniepokojeni fetorem roznoszącym się po klatce schodowej - alarmowali odpowiednie służby, realną pomoc otrzymali dopiero po tygodniu od pierwszego zgłoszenia.

  - Już 13 sierpnia dzwoniłam do opieki społecznej. Potem do rejonowej administracji spółdzielni. Informowałam, że sąsiedzi nie otwierają drzwi, że być może potrzebują pomocy, ale odesłano mnie stamtąd z niczym - relacjonuje jedna z lokatorek.

  W rejonie nr 3 Spółdzielni Mieszkaniowej Oskard, do której należy blok przy Edukacji, twierdzono wczoraj, że... takich zgłoszeń w ogóle nie było.
  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama