Nowa szkolna moda! Plecaki i piórniki z logiem Górnika...

  Nowa szkolna moda! Plecaki i piórniki z logiem Górnika Zabrze

  Andrzej Azyan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Nowa szkolna moda! Plecaki i piórniki z logiem Górnika Zabrze
  1/6
  przejdź do galerii

  ©MAT. PRAS. Górnika Zabrze

  Zbliża się rok szkolny. W spółce Górnik Zabrze Sport Marketing pomyślano o tym, jak urozmaicić uczniom zakupy związane z tym ważnym wydarzeniem w ich życiu.

  Pod hasłem Pierwszy dzwonek z Górnikiem przygotowano bogatą ofertę różnych szkolnych przyborów. Do nabycia są: plecaki, piórniki, zeszyty, portfele, ołówki, długopisy, a nawet szczoteczki do zębów. Wszystkie te przedmioty mają znaczek Górnika i prezentują się bardzo ładnie.


  - Od trzech lat staramy się z okazji różnych okazji, na przykład Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Walentynek, czy jak teraz początku roku szkolnego przygotować dla obecnych i potencjalnych kibiców gadżety. Obecnie skupiliśmy się na uczniach, szukając w nich przyszłych kibiców naszego klubu - mówi Krzysztof Maj, dyrektor do spraw marketingu Górnika.

  Dzisiaj w południe w oficjalnym salonie Górnika w Zabrzu przy ulicy Wolności 282 c młodzi fani Górnika oprócz tergo, że mogli kupić potrzebne do szkoły przedmioty, mieli też okazję porozmawiać i zdobyć autograf piłkarzy czternastokrotnego mistrza Polski: Alesa Besty i Kamila Kuczery.

  - Kupię chyba sobie piórnik, zeszyty, a przede wszystkim kilka ołówków, bo często je gubię - mówił 11-letni Kamil Dimitruk z SP nr 6 w Zabrzu.

  Wspomniane przedmioty można też kupić w sklepie na stadionie Górnika.

  Dodajmy, że wkrótce w sprzedaży pojawi się słonecznik prażony, solony z przyprawami z logo Górnik, sprzedawany pod hasłem Smak zwycięstwa. Będzie co dłubać.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama