Wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego w Rybniku

  Wojewódzka inauguracja nowego roku szkolnego w Rybniku

  MT

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Inaugurację połączono z otwarciem boisk ze sztuczną nawierzchnią na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 oraz otwarciem nowego basenu krytego w Rybniku - Boguszowicach.
  Uroczystość odbyła się na terenie Szkoły Podstawowej nr 18 (ul. Lompy 18), gdzie został oddany do użytku nowy kompleks sportowy, składający się z boiska do piłki nożnej, boiska do siatkówki i bieżni. Całość kosztowała przeszło 900 tys zł.

  Natomiast o godz. 13.30 uroczyście otwarto zmodernizowany basen przy ul. Jastrzębskiej. Obiekt składa się z basenu pływackiego o wymiarach 12,5 x 25,0 m i głębokości 0,9 - 1,8 m, widowni na 207 miejsc, basenu do nauki pływania o wymiarach 5,9 x 8,0 m i głębokości 0,9 m, zespołu 4 saun z szatniami, natryskami i wypoczywalnią, zespołów szatniowych damskich i męskich oraz dla osób niepełnosprawnych z sanitariatami i natryskami. Inwestycja kosztowała blisko 16 mln zł, z czego 2,5 mln zł pochodziło ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama