Członkowie zarządu SSK GKS Katowice podali się do dymisji

Członkowie zarządu SSK GKS Katowice podali się do dymisji

MT, RED

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Na ostatnim posiedzeniu zarządu SSK GKS rezygnację z funkcji członków zarządu złożyli Artur Łój i Marek Gintrowicz.
Zarząd SSK GKS Katowice informuje, że na wczorajszym posiedzeniu rezygnację z funkcji członków Zarządu z dniem 1 września 2009 złożyli wiceprezes Artur Łój oraz dyrektor ds. finansowych Marek Gintrowicz.

Obaj, zgodnie z okresem wypowiedzenia, będą pełnili swoje obowiązki do 30 września, aby zapewnić w tym czasie płynne funkcjonowanie klubu.

- Z tą decyzja nosiliśmy się już od dłuższego czasu, ale nie pozwalała na to niestabilna sytuacja klubu - skomentowali dla serwisu GieKSa.pl decyzję o rezygnacji Artur Łój oraz Marek Gintrowicz.


Dodali, że przed sezonem było wiele spraw do wyjaśnienia i załatwienia min. kontrakty, okres przygotowawczy i początek sezonu.

- Teraz wszystkie te sprawy są załatwione, zespół wszedł w rozgrywki, zostały wypłacone pensje za czerwiec i lipiec oraz część zaległości, prezes Worach finalizuje sprawy ze sponsorem strategicznym, w związku z tym uznaliśmy, że jest to optymalny moment do złożenia rezygnacji. Jesteśmy dumni, że przez okres 4 lat mogliśmy uczestniczyć w odbudowie i prowadzeniu klubu, który w tym okresie dwukrotnie awansował - powiedzieli serwisowi GieKSa.pl

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo