Bielsko-Biała: Uciekinierzy z poprawczaka okradli kolekturę

  Bielsko-Biała: Uciekinierzy z poprawczaka okradli kolekturę

  Wanda Then

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dwóch nastolatków uciekło z ośrodka wychowawczego i okradło bielską kolekturę. Łupem nie cieszyli się jednak zbyt długo. Zostali zatrzymani i wkrótce staną przed bielskim Sądem dla Nieletnich.
  Młodociani uciekinierzy nie zawahali się działać w centrum miasta w biały dzień. Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Złodzieje wykorzystali chwilową nieobecność sprzedawczyni w pomieszczeniu kolektury "lotka", podważyli okienko kiosku i dostali się do środka. Skradli laptopa, dwa telefony komórkowe oraz 1500 złotych.

  Właścicielka wyceniła straty na przeszło 3 tysiące złotych. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci komisariatu III po rozmowach ze świadkami ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem.

  - To dwóch nastolatków w wieku 15 i 16 lat. Obaj wchodzili już w konflikty z prawem, a teraz powinni przebywać w ośrodku szkolno-wychowawczym. O ich dalszym losie zadecyduje Sąd dla Nieletnich - poinformowała nas wczoraj podkomisarz Elwira Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama