Ważne
  Aż 60 chętnych na dwa wolne miejsca pracy w bytomskiej...

  Aż 60 chętnych na dwa wolne miejsca pracy w bytomskiej straży

  Bartłomiej Wnuk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W piątek zakończył się nabór na dwa stanowiska w by-tomskiej Straży Miejskiej. Chęć do wstąpienia w jej szeregi zgłosiło aż 60 kandydatów.
  To rekordowa liczba nie tylko w odniesieniu do poprzednich naborów do Straży Miejskiej w Bytomiu. Kiedy w listopadzie ubiegłego roku w piekarskiej straży pojawiły się trzy wakaty, do walki o nie zgłosiło się zaledwie jedenaście osób.

  - Wolne wakaty w Bytomiu pojawiły się już w lutym. Skala zainteresowania pracą w straży miejskiej była jednak nieporównywalna z obecną. Wcześniej, gdy do obsadzenia było pięć stanowisk, na każde zgłaszało się nie więcej niż trzech czy czterech chętnych - wylicza Artur Paczyna, komendant Straży Miejskiej w Bytomiu.

  Wielu spośród 60 kandydatów nie przeszło już przez pierwsze sito procesu rekrutacyjnego, którym była weryfikacja przedstawionych dokumentów. Kolejni odpadli po ogłoszeniu wyników z testu wiedzy, a następni na testach sprawnościowych. Do rozmowy kwalifikacyjnej, przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną, dotarło zaledwie 11 osób, w tym pięć kobiet i 16 mężczyzn.
  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama