Zapraszamy szkoły i uczniów do udziału w naszym projekcie

  Zapraszamy szkoły i uczniów do udziału w naszym projekcie

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Nasz program społeczny "Szkoła bez przemocy" nabiera rozpędu. Zapraszamy szkoły, uczniów i samorządy do startu w jego IV edycji. Jak zwykle mamy atrakcyjne działania i wiele nagród do zdobycia.
  W tym roku chcemy zachęcić wszystkich do wolontariatu, gdyż pomaganie innym to świetny pomysł na zabicie czasu i nudę. Chętne szkoły mogą wziąć udział w konkursie na projekty wolontaryjne, nagrodami dla uczniów będzie m.in. wakacyjny obóz. W ramach działań związanych z promocją wolontariatu "Szkoła bez przemocy" będzie też współpracować z Centrum Wolontariatu. Wolontariusze naszego programu wezmą nawet udział w dorocznej gali wolontariatu, będą mogli wtedy zaprezentować podejmowane w roku szkolnym działania na rzecz pomocy innym.


  Do udziału w programie zapraszamy także samorządy lokalne z naszego regionu. Biorąc w nim udział i składając deklarację finansowania wskazanych niektórych działań, samorządy lokalne będą mogły uzyskać tytuł Lokalnego Partnera Programu w roku szkolnym 2009/2010.

  Podobnie jak w poprzednich latach przystąpienie do programu odbywa się przez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej (www.szkolabezprzemocy.pl). Tam też można znaleźć wszystkie informacje na temat tej edycji programu. Warto pamiętać, że zarejestrować muszą się wszystkie placówki, nawet te, które w poprzednich latach brały udział w programie.
  Program "Szkoła bez przemocy" prowadzi "Polska Dziennik Zachodni" wraz z Fundacją Orange. Partnerem Programu jest Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama