Chorzów: Policyjny meeting w skansenie

Chorzów: Policyjny meeting w skansenie

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Dzisiaj zorganizowany zostanie 12. Meeting Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) - Sekcja Polska w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie. Spotkanie, ma na celu propagowanie bezpieczeństwa wśród najmłodszych, zachowań pozwalających uniknąć niebezpieczeństw w drodze do miejsca nauki oraz w ruchu drogowym.
W chorzowskim skansenie będzie można także spotkać się z terenowymi przedstawicielami Rzecznika Praw Obywatelskich. Ustawione zostanie stoisko informacyjne z materiałami promocyjnymi na temat działalności RPO, a przede wszystkim, promującymi nowy portal internetowy: "Codziennik Prawny.pl". Portal oferuje odpowiedzi na setki pytań związanych z prawami obywatela, z którymi zdarza nam się mierzyć w ciągu całego życia; które pojawiają się w domu, w pracy, w urzędzie czy podczas zakupów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo