Częstochowa: VIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska...

Częstochowa: VIII Jasnogórskie Spotkania Środowiska Policyjnego już w niedzię

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Przezydent Lech Kaczyński, kierownictwo Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz przedstawiciele garnizonów policyjnych z całego kraju wezmą w niedzielę udział w VIII Jasnogórskich Spotkaniach Środowiska Policyjnego.
O 12.00 z placu spod Katedry Świętej Rodziny w Częstochowie nastąpi wymarsz kolumny policjantów i pracowników policji, biorących udział w pielgrzymce.

Po złożeniu wieńców pod pomnikiem ks. Jerzego Popiełuszki i Grobem Nieznanego Żołnierza, o godzinie 13.00 na Jasnogórskich Błoniach odbędzie się uroczysta Msza Święta. Godzinę później nastąpi przejście do Kaplicy Cudownego Obrazu, do Płaskorzeźby GLORIA VICTIS, po czym w Sali Papieskiej Prezydent RP i kierownictwo Policji spotkają się z biorącymi udział w uroczystościach policjantami, pracownikami i członkami ich rodzin.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo