Sosnowiec: Ostatnia trasa miejskiej gry

  Sosnowiec: Ostatnia trasa miejskiej gry

  CIS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W sobotę oraz niedzielę uczestnicy gry miejskiej Miasto Gra spotkali się po raz czwarty i ostatni na trasie sakralnej, która miała szczególny wymiar i była swoistym zwieńczeniem gry. Jej celem było zwrócenie uwagi na kulturową różnorodność regionu.
  Miasto Gra! jest stosunkowo nową formą rozrywki i edukacji, która łączy w sobie cechy imprezy masowej oraz happeningu ulicznego. W jej ramach zostały wytyczone cztery trasy tematyczne: kulturalno-zabytkowa, rekreacyjno-ekologiczna, sportowa i sakralna. Osoby biorące udział w zabawie będą zbierać nalepki wklejane do Karty Uczestnika. Od liczby zgromadzonych nalepek zależeć będą szanse na wylosowanie atrakcyjnych nagród.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Miejska gra się dopiero zaczyna

   Sosnowiczanin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   Wybory do władz, tuż, tuż... Do gry przystąpią setki chętnych i dziesiątki list wyborczych. Przegranych i wściekłych (jak w każdych wyborach) będą rzesze, a wygranych grupka. Oj naiwni, naiwni,...rozwiń całość

   Wybory do władz, tuż, tuż... Do gry przystąpią setki chętnych i dziesiątki list wyborczych. Przegranych i wściekłych (jak w każdych wyborach) będą rzesze, a wygranych grupka. Oj naiwni, naiwni, naiwni...zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama