Zmiana trasy autobusu linii 219 przez Mysłowice

Zmiana trasy autobusu linii 219 przez Mysłowice

PS

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Od dziś zmienia się trasa przejazdu linii autobusowej nr 219 w związku z zamknięciem ul. Krasowskiej w Mysłowicach.
Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z pracami przy sieci wodno-kanalizacyjnej w ul. Krasowskiej w Mysłowicach (konieczność całkowitego wstrzymania ruchu kołowego w tej ulicy), od 3 października 2009 linia autobusowa nr 219 w obu kierunkach kursować będzie ulicami: Murckowską, Piastów Śląskich z wyłączeniem przejazdów ul. Krasowską i Plebiscytową.

Przystanek Krasowy Plebiscytowa orazKrasowy Krasowska zostanie wyłączony z obsługi linii nr 219.

W zamian uruchamia się tymczasowe dwukierunkowe stanowisko przystankowe zlokalizowane w rejonie skrzyżowania ul. Piastów Śląskich i Plebiscytowej obowiązujące zarówno dla linii nr 219 oraz 954 (umożliwienie pieszego dojścia).

Linia nr 219 dodatkowo obsługiwać będzie przystanek Ławki Kasprowicza zlokalizowany na wytyczonej trasie objazdu. Dodatkowo wprowadzone zostanie 1 minutowe opóźnienie odjazdów z przystanku Ławki Berger.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo