Dziennik Zachodni » Blogi » Marcin Twaróg pisze bloga za darmo » Związkowcy boją się szczepienia

Związkowcy boją się szczepienia

Data dodania: 2009-10-09 20:55:12 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2009-10-09 20:58:18

Dziennik Zachodni

Marcin Twaróg

PrześlijDrukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Związkowcy boją się szczepienia

Związkowcy z Częstochowy zwariowali. Zdarza się. Nikt o zdrowych zmysłach nie działa przeciwko sobie. A oni tak.

Czy szczepionka ogranicza możliwość zachorowania na grypę? Tak! Czy jest szkodliwa dla zdrowego człowieka? Nie! Toż to nawet Światowa Organizacja Zdrowia uznała, że przed grypą najlepiej ustrzec się szczepionką. No tak, ale związkowcy z firmy motoryzacyjnej na szczepionkach z pewnością znają się lepiej niż WHO. Oto i cała tajemnica, dlaczego związkowcy jej nie chcą. Cała zabawna historia świadczy o ich zdrowiu psychicznym.

Gdyby firma, w której pracuję, zaproponowała mi darmową szczepionkę przeciwko grypie, byłbym w siódmym niebie. Serio! Ale, jak widać, związkowcy z częstochowskiej firmy TRW uznali, że szef chce im zrobić wbrew. I zapanowało święte oburzenie.
∨ Czytaj dalej


Jak on może nam cokolwiek nakazywać! Jakim prawem zmusza nas do kłucia! My sobie nie życzymy, my jesteśmy wolni i niezależni! - zdają się mówić związkowcy.

Mogę tylko skomentować: wolni i niezależni od myślenia zdroworozsądkowego z pewnością także. A co tam, niech myśl wolna płynie w przestworza, niech nie zazna żadnych reguł, nie poddaje się ocenie i to najlepiej z ręką wzniesioną wysoko i palcami składającymi się w literę V. Dlaczego w tym momencie mam przed oczami tego pana Mariusza Kamińskiego z CBA?

Szczytem jest stwierdzenie jednego ze związkowców: nie znamy skutków ubocznych szczepionki i jej nazwy. Myślę, że w podtekście da się wyczuć podejrzenie: czy aby ten szef nie chce nas szczepionką dobić?

No, ale dosyć naigrywania się ze związkowców. W świat i tak poszła już wiadomość, że częstochowscy związkowcy z Solidarności boją się szczepionek i niech tak zostanie. Zastanawiam się tylko na co jeszcze ich stać.

Komentarze

przejdź na forum

Dodajesz jako: Gość

ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Zaloguj przez Facebook

Rozrywka

Dziennik Zachodni

  • Czytaj nas na iPhone oraz iPad
  • Czytaj nas na Androidzie
  • Czytaj nas na pozostałych telefonach
  • Rozrywka NMEkstraklasa LiveZobacz inne aplikacje

Aktualne wydanie:

"Dziennik Zachodni", sobota 26.05.2012

Kup e-wydanie

Prenumerata:

Dział Kolportażu



bezpłatna infolinia 800 16 30 20 (dla stacjonarnych i sieci Orange), 32 634 22 70 (dla pozostałych sieci)
e-mail: prenumeratadomowa@dz.com.pl
Jak zamówić prenumeratę? Zobacz tutaj

Zamów prenumeratę

Reklama:

Informacja:



tel. 32 634 23 01, fax 32 634 23 03
Chcesz nadać ogłoszenie lub reklamę, kliknij tutaj
e-mail: reklama.katowice@polskapresse.pl

Zamów reklamę

Kontakt z redakcją:

Dziennik Zachodni



ul. Baczyńskiego 25 A
41 – 203 Sosnowiec

Sprawdź numery telefonów i skontaktuj się z wybranych działem lub konkretnym dziennikarzem

Napisz do nas

Zapisz się do Newslettera

Reklama

Reklama

Sonda

Czy kupisz książkę o Katarzynie Waśniewskiej, matce Madzi z Sosnowca?

Polskapresse sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie DziennikZachodni.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.