Szybko odciąć kroplówkę

Szybko odciąć kroplówkę

Beata Sypuła

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Wczoraj wiekopomna była nie tylko ziejąca pustką arena piłkarskich "zmagań".
Doszło także do bezprecedensowego ruchu ze strony jednego ze sponsorów narodowej reprezentacji: wykluczył on swoją obecność na tym żenującym spektaklu i zakazał wyświetlania własnych reklam. Uznał, że poziom arogancji związku i ignorowania potrzeb kibiców sięgnął szczytu.

Ciekawe, jak postąpią kolejni sponsorzy reprezentacji? Czy też uznają, że to obciach i wiocha widnieć na stadionie, gdy gra nasza reprezentacja? Pierwsi sponsorzy już doszli do wniosku, że nie można sobie i własnej marce zrobić większego wstydu.

Uważam jednak, że wygaszanie reklam to tylko połowiczne rozwiązanie. Należy pójść na całość i zaprzestać sponsorowania organizacji czy wydarzeń, które odciskają się bolesnym piętnem na duszy człowieka. Odciąć ignorantów od złotodajnej kroplówki, zapewniającej im błogi żywot, a nam tylko zgryzotę i poczucie, że zmarnowano nasze pieniądze. Kibice już pokazali, jak boli bojkot i brak wpływów do kasy. Takie zachowanie to jednak nic nowego w Europie. Linie lotnicze British Airways także rozważały wycofały się ze sponsorowania piłkarskiej reprezentacji Anglii, ponieważ nie chciały być kojarzone z porażką. Koncern PepsiCo podjął decyzję o rezygnacji ze sponsorowania reprezentacji Anglii po mundialu w Niemczech. Jeśli ktoś chce być uważany za lidera, a nie uczestnika zabawy, pokonanego przez wszystkich z własnej grupy, musi przemyśleć, czy warto wiązać się ze słabeuszem.

Wobec tego ogłaszam hasło: "Sponsorzy wszelkiej maści, łączcie się!". Ustalcie, komu w Polsce przestajecie dawać pieniądze. Na pierwszy ogień można rzucić PZPN. Jako należąca do rzeszy sponsorów, czyli do narodu, poprzez podatki dokarmiająca partie polityczne, proponuję też, by zlikwidować dopłaty budżetowe do partii. Bo politykom i piłkarzom ciągle mało! Czas więc na naukę, jak się żyje za dużo mniejszą kasę.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze (3)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Wzmocnić samorządy...

GRONO ŚLĄZAKÓW (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

Zlikwidowanie dopłat budżetowych do partii zrównałoby szanse startu w wyborach samorządowych kandydatom poza partyjnym z lokalnych struktur, wzmacniając demokrację samorządową, którą bezwzględnie...rozwiń całość

Zlikwidowanie dopłat budżetowych do partii zrównałoby szanse startu w wyborach samorządowych kandydatom poza partyjnym z lokalnych struktur, wzmacniając demokrację samorządową, którą bezwzględnie należy odpartyjnić.zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
nieroby

janek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

Pani Beatko caluje raczki ponownie.Do pracy z nierobami.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Do roboty z tymi nirobami...

GRONO ŚLĄZAKÓW (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

cytat ..."Jako należąca do rzeszy sponsorów, czyli do narodu, poprzez podatki dokarmiająca partie polityczne, proponuję też, by zlikwidować dopłaty budżetowe do partii. "Czas na ogólnopolski...rozwiń całość

cytat ..."Jako należąca do rzeszy sponsorów, czyli do narodu, poprzez podatki dokarmiająca partie polityczne, proponuję też, by zlikwidować dopłaty budżetowe do partii. "Czas na ogólnopolski plebiscyt OBYWATELSKI!!!(np. w formie zbierania podpisów) pod petycją likwidującą dopłaty budżetowe do partii.To jest potworna armia nierobów żerująca na społeczeństwie,dbająca o swoje i swoich apanaże.Większość tych ludzi w życiu nic konkretnego nie robiła. Żyją z pseudo polityki!!!Większość z nich w normalnych warunkach nie zapracowałaby na swoje utrzymanie. DOSYĆ TYCH IGRZYSK KOSZTEM SPOŁECZEŃSTWA!!!
PS:Pani Beato gratulujemy trafnych komentarzy!!!zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo