Młodzi naukowcy szukają pieniędzy na rozwój i spotykają się...

  Młodzi naukowcy szukają pieniędzy na rozwój i spotykają się w Cieszynie

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj w Cieszynie rozpoczyna się trzydniowa konferencja szkoleniowa pt. Improving student scientific movement - silniejszy studencki ruch naukowy oraz Zjazd przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej - V4 Meeting.
  Oba te wydarzenia odbędą się w dniach 23 - 25 października 2009 r. w ośrodku zamiejscowym Uniwersytetu Śląskiego znajdującym się w położonym na pograniczu polsko-czeskim Cieszynie.

  Głównym celem organizatorów przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych naukowców oraz osób odpowiedzialnych za ruch naukowy - członków i przedstawicieli kół naukowych - do wykorzystania wielkich możliwości, jakie dają różnego rodzaju fundusze i środki, a także promowanie współpracy z partnerami z innych krajów. Jesteśmy przekonani, że konferencja będzie znakomitą możliwością do zdobycia wiedzy o możliwościach zdobywania środków na własną działalność oraz poznania najlepszych praktyk i doświadczeń z innych europejskich krajów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama