Młodzi naukowcy szukają pieniędzy na rozwój i spotykają się...

Młodzi naukowcy szukają pieniędzy na rozwój i spotykają się w Cieszynie

PS

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Dzisiaj w Cieszynie rozpoczyna się trzydniowa konferencja szkoleniowa pt. Improving student scientific movement - silniejszy studencki ruch naukowy oraz Zjazd przedstawicieli krajów Grupy Wyszehradzkiej - V4 Meeting.
Oba te wydarzenia odbędą się w dniach 23 - 25 października 2009 r. w ośrodku zamiejscowym Uniwersytetu Śląskiego znajdującym się w położonym na pograniczu polsko-czeskim Cieszynie.

Głównym celem organizatorów przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych naukowców oraz osób odpowiedzialnych za ruch naukowy - członków i przedstawicieli kół naukowych - do wykorzystania wielkich możliwości, jakie dają różnego rodzaju fundusze i środki, a także promowanie współpracy z partnerami z innych krajów. Jesteśmy przekonani, że konferencja będzie znakomitą możliwością do zdobycia wiedzy o możliwościach zdobywania środków na własną działalność oraz poznania najlepszych praktyk i doświadczeń z innych europejskich krajów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo