Ważne
  Katowice: W hołdzie poległym policjantom

  Katowice: W hołdzie poległym policjantom

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj przedstawiciele kierownictwa KWP w Katowicach i delegacje policjantów z poszczególnych komend uczciły pamięć o naszych poległych kolegach. Na ich grobach spoczęły wiązanki kwiatów i zapłonęły znicze. Nigdy nie zapomnimy, że to właśnie oni, w obronie bezpieczeństwa obywateli, złożyli najcenniejszą ofiarę - swoje życie.
  Na cmentarzach w Bytomiu, Chechle, Starych Tarnowicach, Gliwicach, Zabrzegu i w Czechowicach - Dziedzicach funkcjonariusze złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach podkom.Tadeusza Bartosika, sierż. Grzegorza Załogi, sierż. Marka Sienickiego, nadkom. Mariusza Szuckiego oraz podkom. Mirosława Małczęcia i sierż. szt. Tadeusza Świerkota. Przy Grobie Policjanta Polskiego na terenie KWP w Katowicach wystawiono wartę honorową, a przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych oraz kierownictwa śląskiej policji, a także delegacje strażaków, wojska, straży miejskiej i granicznej złożyły tam kwiaty. Policjanci wystawili również warty przy grobach poległych w służbie kolegów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama