Ważne
  Zawiercie: Uwaga na korki i drogi jednokierunkowe

  Zawiercie: Uwaga na korki i drogi jednokierunkowe

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Przy cmentarzu w Zawierciu wzorem lat ubiegłych zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Do cmentarza będzie można dojechać wyłącznie ul . Cmentarną, natomiast wyjazd zaplanowano ulicą Smutną i Daszyńskiego. Wjazd na ulice Smutną z ulicy Paderewskiego będzie niemożliwy. Nie dojedziemy również do cmentarza ulicą Daszyńskiego.
  Dla kierowców jadących tranzytem przez Zawiercie przygotowano dodatkowy objazd. Jadący od strony Siewierza powinni na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w lewo a następnie ul. Apteczną, Stary Rynek, Piłsudskiego, Łośnicką, Filaretów dojechać do drogi krajowej nr 78 w miejscowości Kromołów. Osoby jadące od strony Kielc mogą również skorzystać z tego objazdu. Aby ominąć utrudnienia występujące w rejonie cmentarzy w Porębie , Zawierciu, Kromołowie, Kroczycach naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Andrzej Sawicki zaleca objazd przez miejscowości Siewierz, Myszków, Żarki, kierując się na Kroczyce.

  Jak co roku, największego natężenia ruchu pojazdów spodziewają się policjanci na drodze krajowej nr 78 w godzinach:

  w sobotę od 12.00 do 18.00 - duże natężenie ruchu z Katowic w kierunku Kielc,

  w niedzielę od 7.00 do 12.00 - utrudnienia dla kierowców jadących z Katowic oraz w godzinach 14.00 - 19.00 dla kierowców jadących od strony Kielc,

  w poniedziałek od 14.00 do 19.00 duże natężenie ruchu z Kielc w kierunku Katowic.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama