Idzie kampania

Idzie kampania

Agata Pustułka

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Za tydzień referendum w Gliwicach, które pokaże, czy prezydent miasta Zygmunt Frankiewicz powinien trwać na stanowisku. Przed podobnym sprawdzianem stanie także niedługo w Częstochowie prezydent Tadeusz Wrona.
Oba wydarzenia będą świetnym probierzem nastrojów przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi. Bo kampania przedwyborcza już ruszyła.

W Dąbrowie Górniczej billboardową potyczkę toczą obecny prezydent Zbigniew Podraza i jego konkurent Krzysztof Stachowicz, radny wojewódzki. Jakby nigdy nic zapraszają na spotkania z mieszkańcami, łowią elektorat. W sąsiednim Sosnowcu konkurent obecnego prezydenta Kazimierza Górskiego, czyli poseł Jarosław Pięta, na fali świńskiej epidemii grypy wzywa władze, by sfinansowały szczepienia dzieciom.
Tylko Mirosław Sekuła z Zabrza, jako przewodniczący komisji hazardowej, nie musi się starać, bo może liczyć na bezpłatną promocję w mediach. Relacje z obrad komisji z pewnością przyciągną przed telewizory miliony widzów.

Starą prawdę o korzyściach płynących z bycia prezydentem miasta przypomniał ostatnio poseł PO Eugeniusz Kłopotek, który bez żenady stwierdził publicznie, że to znacznie lepsza fucha od posłowania. I dlatego startuje w wyborach na prezydenta Bydgoszczy.

Nie dziwcie się więc, drodzy wyborcy, że kampania już ruszyła. Liczba stołków jest ograniczona.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo