Ważne
    Gieksa wygrała z Podbeskidziem 3:1

Michał Wieczorek/Ekstraklasa.net

W zaległym meczu 14. kolejki I ligi katowicki GKS wygrał w Bielsku z Podbeskidziem 3:1. Pierwszoplanową rolę odgrywał dziś szalejący na Podbeskidziu wiatr.
    Diametralnie różne połowy obejrzała nieliczna grupa fanów na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Niska temperatura i silny wiatr spowodowały, że na mecz z Gieksą zjawiło się zaledwie około 1000 fanów Górali.

Drużyna prowadzona przez tymczasowego trenera, Tomasza Świderskiego zaczęła dobrze. Po błędzie Gorczycy, gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Dariusz Kołodziej. W drugiej połowie to jednak goście grali z wiatrem i oni wykorzystali tą pomoc dużo skuteczniej. Do trzech goli GKS przyczynił się także Joachim Mikler, który popełnił błędy przy bramkach Kamińskiego i Goncerza. Warto dodać, że ten ostatni gol padł po uderzeniu Grzegorza Goncerza bezpośrednio z rzutu rożnego.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.