Katowice: Śląskie wrzuca 6 bieg

  Katowice: Śląskie wrzuca 6 bieg

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Fundacja na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS rozpoczyna w listopadzie realizację projektu "Śląskie wrzuca 6 bieg". Ma on promować wykorzystanie funduszy europejskich w Województwie Śląskim.
  Jego celem jest podniesienie wiedzy mieszkańców regionu dotyczącej wykorzystania dotacji unijnych w województwie. Założeniem inicjatywy jest promowanie pozytywnych zmian w regionie oraz uświadomienie mieszkańcom, jak wiele zmieniło się na lepsze w ciągu pięciu lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Projekt uzyskał akceptację Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.

  W ramach projektu przygotowana zostanie przenośna, plenerowa galeria składającej się z tablic informacyjnych ze zdjęciami oraz opisami zrealizowanych projektów. Wystawa będzie prezentowana w trzech miastach: Bielsku-Białej, Sosnowcu oraz Katowicach. Zostanie także wydany kalendarz promujący dobre praktyki z zakresu wykorzystania środków unijnych. Na antenie Radia Katowice w programie Euromania emitowane będą audycje radiowe - w formie wywiadu z beneficjentami dotacji unijnych. Przygotowany zostanie również folder promujący galerię oraz inne działania w ramach projektu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama