Katowice: Wandale zniszczyli sygnalizator ze złości na...

Katowice: Wandale zniszczyli sygnalizator ze złości na motorniczego

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Trzej mieszkańcy Katowic zniszczyli sygnalizator świetlny na ulicy Gliwickiej. W taki sposób postanowili wyrazić swoją złość na motorniczego, który nie zatrzymał się przystanku tramwajowym. Wandale zostali zatrzymani. Dobrowolnie poddali się karze dwóch miesięcy pozbawiania wolności w zawieszeniu jej wykonania na okres dwóch lat.
Policjanci z Komisariatu VII zatrzymali trzech mieszkańców Katowic, którzy na ulicy Gliwickiej zniszczyli sygnalizator świetlny. Minionej nocy motorniczy tramwaju dojeżdżając do przystanku zauważył jak trzej młodzi ludzie demolują kosze na śmieci.

Widząc agresywnie zachowujących się młodzieńców i dbając o bezpieczeństwo pasażerów podjął decyzję o niezatrzymaniu pojazdu. Swoją złość chuligani wyładowali na sygnalizatorze świetlnym, który został przez nich zniszczony. Kilkanaście minut później mężczyźni siedzieli w policyjnym radiowozie, który wiózł ich na komisariat.

Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Katowic, mają od 22 do 25 lat. Dobrowolnie poddali się karze dwóch miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu jej wykonania na okres dwóch lat. Ponadto będą musieli pokryć koszty związane z naprawą zniszczonego urządzenia w wysokości 1200 złotych.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo