Katowice: Kompania Węglowa dopuściła obu oferentów do...

Katowice: Kompania Węglowa dopuściła obu oferentów do przetargu na kopalnię Silesia

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Komisja obradująca w Kompanii Węglowej dopuściła do dalszego postępowania obie firmy chętne na nabycie Silesii - poinformował portal wnp.pl. Komisja zajęła się ofertami złożonymi przez Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia założone przez pracowników kopalni oraz przez firmę Alpha Construction AG.
W trakcie poprzedniego posiedzenia komisji 28 października podjęto decyzję, że oferenci dopuszczeni do dalszego postępowania muszą uzupełnić dokumentację.

W oficjalnym komunikacie napisano, że komisja do spraw rokowań na sprzedaż zorganizowanej części majątku Ruchu II Silesia KWK Brzeszcze-Silesia po przeanalizowaniu uzupełnionych ofert Przedsiębiorstwa Górniczego Silesia i Alpha Construction AG dopuściła obu oferentów do szczegółowego badania Ruchu Silesia. Czas na złożenie ofert wiążących wyznaczono do 17 grudnia do godziny 12.00.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo