Uwaga! Autobusy w Sosnowcu i Bobrownikach jeżdżą nowymi...

Uwaga! Autobusy w Sosnowcu i Bobrownikach jeżdżą nowymi trasami

MANO

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Zakończyła się przebudowa wiaduktu nad drogą krajową na S-1 w ulicy Hubala-Dobrzańskiego w Sosnowcu.
- Od niedzieli autobusy znów wracają na dawne trasy. Dotyczy to linii nr 220, 221, 260 i 902. Dla linii nr 34 w dalszym ciągu obowiązuje objazd związany z przebudową ulicy Kombajnistów w Sosnowcu, natomiast linia nr 34 bis zostanie zlikwidowana - mówi Alodia Ostroch, rzeczniczka KZK GOP.

Także od niedzieli dla przywróconych linii autobusowych uruchomiony zostanie nowy przystanek autobusowy Sosnowiec Klimontów Ogródki Działkowe w kierunku Porąbki.

Na chwilowe utrudnienia muszą natomiast nastawić się kierowcy przejeżdżający przez Bobrowniki. Tam, ze względu na remont nawierzchni, fragment ulicy 1 Maja zostanie we wtorek wyłączony z ruchu od godziny 8 do 17.

- Przez ten czas autobusy nr 52, 85, 99, 105, 722 będą jechały objazdem objazd, z ulicy Akacjowej w ulice Wyzwolenia i Koszarową do włączenia się na trasę, na ulicy 1 Maja. Trasa powrotna będzie wyglądała analogicznie - dodaje rzeczniczka.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo