Nagrody dla trzech policjantów z Bielska-Białej

  Nagrody dla trzech policjantów z Bielska-Białej

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W czasie dzisiejszej narady służbowej I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Krzysztof Chrobak wyróżnił trzech policjantów garnizonu bielskiego - podinsp. Sławomira Adamusa, mł. asp. Sebastiana Substyka oraz st.post. Tomasza Rogóż.
  Inspektor, za znakomite osiągnięcia, został przedterminowo mianowany na wyższy stopień, aspiranta wybrano najlepszym dzielnicowym, natomiast posterunkowy uratował sąsiada z pożaru.

  Podinsp. Sławomir Adamus - Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego bielskiej Komendy - przyjął gratulacje w związku z przedterminową nominacją na wyższy stopień oficerski. Aby tego dokonać, musiał wyróżnić się doskonałą znajomością przepisów oraz wiedzą ogólną, posiadać osiągnięcia i bardzo dobre wyniki w służbie, być kreatywnym i dyspozycyjnym, a także posiadać nieskazitelny przebieg służby.


  Podsumowano także wyniki konkursu na najlepszego dzielnicowego, którym okazał się mł. asp. Sebastian Substyk - dzielnicowy Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Zwycięzca przyjął gratulacje i nagrodę z rąk Zastępcy Komendanta. Zwycięzca został wyłoniony spośród 70 kandydatów - dzielnicowych bielskiego garnizonu - na których mieszkańcy mogli oddać swój głos w konkursie na najlepszego dzielnicowego, wypełniając specjalnie przygotowaną ankietę.

  W czasie odprawy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Chrobak wyróżnił też st. post. Tomasza Rogóż - policjanta, który w miniony weekend uratował 77-letniego mężczyznę z pożaru.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama