Dzień Seniora w rybnickim oddziale ZUS

  Dzień Seniora w rybnickim oddziale ZUS

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzisiaj rybnicki Oddział ZUS, wraz z podległymi mu inspektoratami w Raciborzu, Tychach, Wodzisławiu Śląskim i Pszczynie, organizuje w godz. 10-15 akcję informacyjną Dzień Seniora w ZUS.
  Na klientów czekać będą eksperci ZUS, jakrównież przedstawiciele z zaproszonych instytucji. Udzielać oni będą odpowiedzi na wszelkie pytania, doradzać i wyjaśniać trudne zagadnienia.

  Razem z ekspertami ZUS dyżurować będą także pracownicy ośrodków pomocy społecznej, powiatowego urzędu pracy, Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Uniwersytetu III Wieku.

  Każda osoba, która odwiedzi tego dnia, w godz. od 10 do 15, placówkę ZUS otrzyma Poradnik Seniora z przydatnymi informacjami i wyjaśnieniami opracowanymi w przystępnej formie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama