Weź udział w koncercie - pomóż zbudować Hospicjum Cordis

Weź udział w koncercie - pomóż zbudować Hospicjum Cordis

Ola Szatan

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowej imprezy, na której nie może zabraknąć ludzi dobrego serca.
W poniedziałek, 14 grudnia, spotykamy się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. de Gaulle'a 17), gdzie odbędzie się charytatywny koncert legendarnej grupy Dżem. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na budowę nowego domu Hospicjum Cordis w Katowicach Janowie.

Podczas imprezy przeprowadzona zostanie aukcja przedmiotów podarowanych przez znakomite osobistości. Licytowana będzie m.in. parasolka z podpisami polityków, którą dostaliśmy od senator Krystyny Bochenek. Niemniej cenne jest także pióro, którym Jerzy Buzek, przewodniczący Parlamentu Europejskiego, podpisywał ważne dokumenty.

Charytatywny koncert Dżemu rozpocznie się o godz. 19. Bilety-cegiełki kosztują 30, 50 i 100 lub 500 zł (bilety VIP-owskie). Można je zamówić telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 9-20, a w soboty, w godz. 9-13, pod numerami: 664-725-054, 517-294-675, 517-294-606 lub stacjonarnym (032) 608-14-86. Bilety będzie można odbierać w biurze budowanego hospicjum, w Katowicach Janowie przy ul. Teofila Ociepki 2 (były szpital górniczy). Warto pomóc innym!


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo