Przyjdźcie na koncert dla Hospicjum Cordis

  Przyjdźcie na koncert dla Hospicjum Cordis

  OSZ, AGA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jeszcze tylko 15 dni zostało do wielkiej charytatywnej imprezy na rzecz budowy Nowego Domu Hospicjum Cordis.
  14 grudnia spotykamy się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca (ul. de Gaulle'a 17), gdzie zagra legendarna śląska grupa Dżem. Bilety-cegiełki kosztują 30, 50 i 100 lub 500 zł (bilety VIP-owskie). Można je zamówić telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 20 oraz w soboty, w godz. 9-13, pod numerami: 664-725-054, 517-294-675, 517-294-606 lub stacjonarnym (032) 608-14-86.

  Bilety będzie można odbierać w biurze budowy nowego hospicjum, w Katowicach Janowie przy ul. Teofila Ociepki 2 (były szpital górniczy).

  Nie wolno nam pozostawać obojętnymi  Kamil Durczok, szef Faktów TVN


  Są sprawy i przedsięwzięcia, w których udział jest po prostu obowiązkowy. Tak traktuję wsparcie dla idei budowy nowej siedziby hospicjum "Cordis" w Katowicach. Choć polska medycyna w wielu dziedzinach dorównuje światowym osiągnięciom to niestety wciąż zbyt mało środków i zaangażowania poświęcamy opiece nad osobami przewlekle chorymi, znajdującymi się pod opieką hospicjów.

  Dla zdrowego człowieka świat hospicjum, obszar zmagań ze straszliwymi chorobami, bólem, udręką psychiczną to wciąż temat tabu, problem, który chcemy od siebie odsunąć. Poprzez naszą obojętność i strach, ci właśnie pacjenci czują się podwójnie wykluczeni, a przecież mają największe prawo do wyjątkowej opieki i leczenia w godziwych warunkach.

  Takie właśnie pozwoli stworzyć nowa siedziba hospicjum. Dlatego zachęcam do wsparcia naszych starań.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama