Za 13 dni koncert dla Hospicjum Cordis

  Za 13 dni koncert dla Hospicjum Cordis

  OSZ, AGA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tylko 13 dni zostało do niezwykłego koncertu grupy Dżem, z którego dochód zostanie przeznaczony na budowę Nowego Domu Hospicjum Cordis w Katowicach Janowie.
  Impreza połączona z wyjątkową aukcją odbędzie się 14 grudnia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. de Gaulle'a 17). Dostępne są jeszcze bilety-cegiełki po 30, 50 i 100 lub 500 zł (bilety VIP-owskie). Zamówienia telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 20 oraz w soboty, w godz. 9.00-13.00, pod numerami: 664-725-054, 517-294-675, 517-294-606 lub 32 608-14-86. Bilety będzie można odbierać w biurze budowy nowego hospicjum, w Katowicach Janowie przy ul. Teofila Ociepki 2 (były szpital górniczy)

  Obudźmy nasze serca i wesprzyjmy hospicjum  Krystyna Bochenek, wicemarszałek Senatu

  Nie chcemy i nie lubimy mówić o śmierci, umieraniu, chorobach. Odsuwamy od siebie te trudne tematy naiwnie sądząc, że nas nie dotyczą.

  Nic bardziej mylnego. Wspierając akcję budowy Nowego Domu Hospicjum Cordis musimy zdać sobie sprawę, że nie robimy tego dla innych. Każdy z nas, z naszych bliskich w pewnym momencie swojego życia może znaleźć się w sytuacji, gdy będzie potrzebował wsparcia lekarzy i hospicyjnych wolontariuszy. Pacjenci hospicjów sami nie upomną się o swoje prawa do godnego leczenia, do przebywania w warunkach, które zapewnią komfort.

  My musimy to zrobić za nich. Rok temu dla Hospicjum Cordis wystawiliśmy sztukę "Królewna Śnieżka". Teraz czeka nas wspaniały charytatywny koncert. Obudźmy nasze serca i wesprzyjmy to fantastyczne, tak potrzebne przedsięwzięcie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo