Katowice: Policja prosi o pomoc w odzyskaniu Dudy-Gracza i...

Katowice: Policja prosi o pomoc w odzyskaniu Dudy-Gracza i Stellera

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Śląska policja prosi o pomoc w odnalezieniu płaskorzeźb przedstawiających wizerunki śląskich artystów: Jerzego Dudy Gracza i Pawła Stellera.
Wszystkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia płaskorzeźb można kierować do Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ulica Lompy 19, telefon 32 200-25-55 lub do najbliższej jednostki policji telefon 997.

Płaskorzeźby wykonane były ze stopu metali kolorowych. Znajdowały się na cokołach w tzw. Galerii Artystycznej przy alejce na Placu Grunwaldzkim. Zostały skradzione 12 i 25 listopada br. najprawdopodobniej w godzinach nocnych. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o skradzionych płaskorzeźbach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Katowicach ulica Lompy 19, telefon 32 200-25-55 lub z najbliższą jednostką policji telefon 997.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo