Sosnowiec: 15 tysięcy nagrody od policji i rodziny za...

  Sosnowiec: 15 tysięcy nagrody od policji i rodziny za wskazanie zabójcy

  Magdalena Nowacka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pięć tysięcy złotych od policji i dziesięć tysięcy od żony zamordowanego piętnastego stycznia tego roku mężczyzny, otrzyma ta osoba, która będzie mogła pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy czy sprawców tego brutalnego zabójstwa.
  - Piętnastego stycznia tego roku około godziny 5.50 w salonie gier "Empir" w Sosnowcu przy ulicy Małachowskiego, odnaleziono zwłoki pracownika tego lokalu. Był to Czesław Czajkowski. Mężczyzna miał na ciele bardzo liczne obrażenia, rany kłute i cięte - mówi Hanna Michta, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

  Pięćdziesięciosześcioletni Czesław Czajkowski, pracownik salonu gier, osierocił dwóch synów.
  Jego ciało znajdowało się na zapleczu, po drodze do pomieszczeń gospodarczych. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna bronił się przed atakiem mordercy, prawdopodobnie za pomocą ostrego narzędzia, być może noża.

  Dotychczas śledztwo nie doprowadziło do wykrycia sprawcy tego brutalnego morderstwa. Dlatego komendant policji sosnowieckiej oraz żona zamordowanego przeznaczyli nagrody pieniężne dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy.

  - Ze względu na dobro śledztwa, bardzo nam zależy na wszelkich informacjach, które pomogą w ustaleniu dodatkowych szczegółów całej tej tragedii - podkreśla Hanna Michta.

  Osoby, które mogą pomóc w wykryciu zabójcy proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu przy ulicy Piłsudskiego 2. Informacje można także przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numery 032 296 12 80 , 032 296 12 81-83 lub 997.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama