Święty Mikołaj czeka na najmłodszych w Zamku Piastowskim w...

Święty Mikołaj czeka na najmłodszych w Zamku Piastowskim w Gliwicach

PS

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Niecodzienne spotkania w czasie zwiedzania wystawy w Zamku Piastowskim czekają na najmłodszych od 2 do 4 grudnia. Wyjątkową wycieczkę w poszukiwaniu zamkowych skarbów zakończy spotkanie - z Mikołajem!
W czasie tego spotkania realizatorki projektu zaproponują dzieciom interesującą wyprawę w przeszłość. Poszukiwanie dotyczyć będzie próby znalezienia odpowiedzi na wiele pytań, między innymi takich jak te: dlaczego od Mikołaja oczekujemy prezentów? Czy Mikołaj to tylko postać z legendy? Kim był święty Mikołaj?

Na koniec oczywiście to, co nie powinno być niespodzianką na spotkaniu z niezwykłym gościem zapowiadającym zbliżające się Święta - rozdanie drobnych
upominków!

Projekt przeznaczony jest dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Mile widziane będą przyniesione przez dzieci dla niezwykłego gościa laurki.

Udział w projekcie jest bezpłatny, wymaga wcześniejszego zgłoszenia pod nr tel. 32 230 95 47,
mail: sogaza@muzeum.gliwice.pl

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo