Zajęcia relaksacyjne dla niepełnosprawnych studentów - już...

Zajęcia relaksacyjne dla niepełnosprawnych studentów - już dziś w Katowicach

PS

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który obchodzony jest dzisiaj Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich niepełnosprawnych studentów Uniwersytetu Śląskiego na Zajęcia integracyjno - relaksacyjne.
Spotkanie odbędzie się o godz. 10. w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie (Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro). Spotkanie ma na celu nawiązanie nowych kontaktów z innymi studentami, wzajemne poznanie się studentów UŚ, pracę nad umiejętnościami z zakresu komunikacji interpersonalnej, stosowania kreatywnych rozwiązań, współpracy, a także udział w ćwiczeniach energetyzujących.

Na godzinę 15 zaplanowana jest dyskusja pod hasłem Nic o Was bez Was. Będzie to okazja do zaprezentowania działalności Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, ale przede wszystkim do tego, aby sami zainteresowani - studenci niepełnosprawni, ocenili pracę BONu i przedstawili swoje pomysły rozwiązań, dzięki którym Uniwersytet Śląski będzie wszystkim stwarzał równe szanse.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo