Rutkowski w TV Silesia

  Rutkowski w TV Silesia

  Marcin Zasada

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jeszcze w tym roku detektyw Krzysztof Rutkowski wróci do telewizji i czarować będzie widzów TVS. Drżyjcie porywacze i naciągacze, cieszcie się widzowie - program Rutkowskiego ma być przebojem nowej ramówki Telewizji Silesia. Pierwszy odcinek 27 grudnia.
  - Cieszę się, że jego program zagości w naszej stacji. W naszym kraju brakuje produkcji, które w tak niekonwencjonalny sposób pokazują ludzkie problemy - podkreśla Arkadiusz Hołda, właściciel TVS.
  Jeszcze cztery lata temu serial dokumentalny "Detektyw" bił rekordy oglądalności w TVN (dochodził do 3,8 mln widzów i 35-procentowego udziału w rynku).

  Jego kariera telewizyjna zakończyła się po zatrzymaniu detektywa przez ABW w 2006 roku w związku z oskarżeniami o współpracę ze śląską mafię paliwową.
  Po wyjściu z aresztu, Rutkowski postanowił wrócić przed kamery. W TVS zobaczymy go nie tylko w pościgach, ale i akcjach wymagających większego wyrafinowania śledczego, na przykład w poszukiwaniach zaginionych osób. Tak będzie w przypadku pierwszego z dwunastu odcinków premierowego sezonu, zatytułowanego "Odzyskany po latach". Rutkowski wpada w nim na trop syna Greczynki, który 45 lat temu, z powodu trudnej sytuacji życiowej kobiety, został oddany do domu dziecka. Teraz postanowiła go odnaleźć. Rozwiązanie zagadki 27 grudnia o godz. 22.15.

  - To nowe wyzwanie zarówno dla mnie, jak i TVS. Widzom gwarantuję, że będzie to serial trzymający w napięciu i pokazujący ludzkie losy, emocje oraz ryzyko. Nie będziemy wyreżyserowaną produkcją, jak "W11 - Wydział Śledczy" czy "Detektywi" w TVN - deklaruje Rutkowski.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   oszołmen i tyle

   upper_silesia_no1 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 5

   w imię oglądalności TVS schodzi do szamba na kąpiel.
   znajomość z tym panem to nieporozumienie, korzystanie z jego "usług" to kosztowny przejaw idiotyzmu.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama