Spotkajmy się na koncercie dla Hospicjum Cordis

  Spotkajmy się na koncercie dla Hospicjum Cordis

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wspólnymi siłami możemy zrobić coś dobrego dla innych. Kiedy? Podczas szczególnego, charytatywnego koncertu w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca (ul. de Gaulle'a 17), którego muzyczną gwiazdą będzie zespół Dżem.
  Ta niepowtarzalna impreza odbędzie się 14 grudnia. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na budowę Nowego Domu Hospicjum Cordis w Katowicach Janowie (ul. Ociepki 2).

  Na ten sam cel popłyną fundusze zebrane podczas specjalnej aukcji, która będzie przeprowadzona w trakcie imprezy. Przedmioty na licytację podarowali nam znakomici goście, między innymi senator Krystyna Bochenek (ofiarowała parasolkę z podpisami polityków) oraz Jerzy Buzek, przewodniczący Parlamentu Europejskiego (dał pióro, którym podpisywał ważne dokumenty).

  W sprzedaży jest coraz mniej biletów-cegiełek na imprezę. Do kupienia są jeszcze m.in. bilety VIP-owskie, które kosztują 100 i 500 zł. Chętni mogą je zamawiać telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 20 oraz w soboty, w godz. 9-13, pod numerami: 664-725-054, 517-294-675, 517-294-606 lub stacjonarnym (032) 608-14-86.

  Spotkajmy się wszyscy 14 grudnia w Zabrzu. Pomóżmy w budowie hospicjum.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama