Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej pomaga uczniom

  Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej pomaga uczniom

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  115 paczek świątecznych zakupiła w tym roku dla potrzebujących Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej.
  Otrzymają je przede wszystkim uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 Integracyjna - im. K. Brodzińskiego z Bielska-Białej. 95 dzieci z grupy najbardziej potrzebujących otrzyma w sportowej torbie zestaw świątecznych niespodzianek o wartości ok. 60 złotych każda.

  Impreza mikołajkowa odbyła się 8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 o godzinie 16.00.
  Ponadto, dla podopiecznych Katolickiego Domu Opieki Józefów w Bielsku-Białej Fundacja Rozwoju Miasta zakupiła w grudniu 20 specjalnych paczek świątecznych.


  Cała tegoroczna pomoc Fundacji dla osób wymagających wsparcie jest możliwa dzięki prowadzonej od września tego roku akcji pomocy Reklama za obiad. Fundacja udostępnia swoje nośniki reklamowe firmom i instytucjom z obszaru Śląska. Uzyskany dochód przeznacza na zakup ok. 500 obiadów miesięcznie dla dzieci i osób starszych oraz na zakup paczek świątecznych. Wartość pomocy udzielonej od września przez Fundację z tego tytułu przekroczyła już 20 tys. złotych. W planach są dalsze akcje i programy pomocowe skierowane do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama