Bardzo ciężki dojazd do granicy ze Słowacją

  Bardzo ciężki dojazd do granicy ze Słowacją

  ŁUG

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Kierowców jeżdżących trasą wojewódzką nr 945 z Żywca do Korbielowa znowu czekają utrudnienia. Problemy występują w Żywcu i spowodowane są robotami prowadzonymi przez drogowców w okolicy skrzyżowana z ulicą Kopernika w Żywcu.
  Chcąc dostać się do Jeleśni i dalej do Korbielowa, nie da się teraz dojechać do końca ulicy Kopernika. Trzeba skorzystać z oznakowanego objazdu, poprowadzonego ulicami Skłodowskiej i Grun-waldzką. Natomiast jadąc z powrotem, czyli od strony Korbielowa w kierunku Bielska-Białej, trzeba wjechać w ulice Grunwaldzką i Klonową.

  Objazdy wprowadzono w związku z przebudową skrzyżowania u zbiegu ulic Kopernika, Skłodowskiej oraz Sporyskiej. W pobliżu znajduje się również przejazd kolejowy, który też jest remontowany.

  Utrudnienia na przebudowywanym odcinku mają potrwać do końca roku. Do tej pory nie tworzyły się w tej okolicy korki, ale w ostatnich dniach kierowcy powinni liczyć się u kilkunastominutowymi opóźnieniami.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama