Jarosław Wydmuch naczelnikiem Wydziału Nadzoru i...

  Jarosław Wydmuch naczelnikiem Wydziału Nadzoru i Administracji w Częstochowie

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jarosław Wydmuch został naczelnikiem Wydziału Nadzoru i Administracji w Częstochowie. Nowy wydział będzie realizował zadania dotychczas wykonywane przez Wydział Organizacyjny oraz Wydział Informatyki.
  Do zakresu działania Wydziału Nadzoru i Administracji należą w szczególności zadania z zakresu organizowania pracy Urzędu oraz koordynowania procesu informatyzacji Urzędu. W Wydziale wyodrębniono samodzielne stanowisko Informatyka Miejskiego, podległe bezpośrednio Sekretarzowi Miasta.

  Jarosław Wydmuch ma 46 lat, jest inżynierem mechanikiem, magistrem zarządzania, licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Ukończył również podyplomowe Studium Prawno-Samorządowe Polskiej Akademii Nauk.

  W latach 1988-91 prowadził własną działalność gospodarczą; od 1991 do 2002 pracował w Urzędzie Miasta, m.in. jako kierownik referatu i naczelnik Wydziału Organizacyjnego. Od 2003 roku był dyrektorem Cmentarza Komunalnego w Częstochowie.

  Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Zainteresowania: turystyka rowerowa, funeralia, historia okresu II wojny światowej, ogród.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "Głupi i Głupszy"

   Stefan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 8

   komisarz jest tak samo głupi jak Wrona! Bieda skoro w Częstochowie nie ma nikogo bardziej rozgarniętego od Wydmucha. On to dopiero miasto wydmucha.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zatrudnianie najgorszych

   Wacław Konieczny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 10

   Dziwny zwyczaj żeby nagradzać awansami ludzi skompromitowanych. Dla przypomnienia jedynie wskażę że to Wydmuch jest odpowiedzialny za zakup drugiego pieca kremacyjnego do krematorium w...rozwiń całość

   Dziwny zwyczaj żeby nagradzać awansami ludzi skompromitowanych. Dla przypomnienia jedynie wskażę że to Wydmuch jest odpowiedzialny za zakup drugiego pieca kremacyjnego do krematorium w Częstochowie, inwestycja zupełnie chybiona, nie wspominając już że zakupiony piec jest już niesprawny, był od samego początku wadliwy itd. - specyfikacje przetargu przygotował i za przetarg było odpowiedzialny właśnie Wydmuchzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo