Ważne
  Ślemień: Dajmy się ponieść kolędom

  Ślemień: Dajmy się ponieść kolędom

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Można już zgłaszać się do Konkursu Kolęd i Pastorałek, który w Ślemieniu odbywać się będzie po raz 17. Przesłuchania konkursowe zaplanowano na sobotę, 16 stycznia 2010 roku, koncert laureatów dzień później w sali Jemioły. Tegoroczne hasło konkursu to "Dajmy się ponieść Bożej Miłości".
  Od 17 lat w Ślemieniu odbywa się z sukcesem Konkurs Kolęd i Pastorałek, który skupia twórców i wykonawców z całej Polski. Jednoczy i integruje dzieci, młodzież i dorosłych we wspólnym kolędowaniu i jest bodaj największym przedsięwzięciem tego typu w okolicy.

  Udział biorą soliści i zespoły podzielone na kategorie wiekowe (od 7 do 13 lat, od 14 do 18 lat oraz dorośli). Nie ma kategorii przewidzianej dla zespołów regionalnych.

  Obowiązkiem wykonawców jest prezentacja trzech dowolnych kolęd lub pastorałek, z czego jedna kolęda powinna być tradycyjna. Jury premiuje utwory własne.

  Organizatorami konkursu są Gminny Ośrodek Kultury w Ślemieniu oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z oddziałem w Ślemieniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama