Siemianowice Śląskie: Przyłączyli się do egzekucji

  Siemianowice Śląskie: Przyłączyli się do egzekucji

  LIS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jacek Guzy, prezydent Siemianowic Śląskich, podjął decyzję o... przystąpieniu miasta do egzekucji komorniczej prowadzonej z mieszkań zakładowych Huty Jedność SA w likwidacji! Jak wiadomo, huta ma też długi wobec miasta. Ale nie to jest oficjalnie powodem decyzji. Władze miasta zapewniają, że w ten sposób chcą... pomóc lokatorom.
  - Nasze przystąpienie do egzekucji komorniczej pozwoli nam nadal uczestniczyć w całym postępowaniu, otrzymywać niezbędną dokumentację. Bez takiej wiedzy nasza pomoc dla lokatorów tych mieszkań byłaby mocno ograniczona - cytuje słowa wiceprezydenta Dariusza Bochenka urzędowy serwis internetowy. Poza oficjalnym stanowiskiem miasto nie chce jednak komentować decyzji.

  Tymczasem do wczoraj Grzegorz Dyrda, likwidator huty Jedność, nie otrzymał jeszcze od komornika oficjalnych dokumentów w tej sprawie. Przypomnijmy, że komorniczą egzekucją objętych jest ponad 90 budynków huty. Sąd rejonowy wyznaczył już daty pierwszych licytacji na 23 i 24 lutego.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama