Ważne
  Jerzy Buzek otrzymał nagrodę specjalną Business Centre Club

  Jerzy Buzek otrzymał nagrodę specjalną Business Centre Club

  IAR

  Aktualności

  Aktualizacja:

  Aktualności

  Szef europarlamentu Jerzy Buzek otrzymał tegoroczną nagrodę specjalną Business Centre Club. Złota statuetka jest przyznawana za krajową i międzynarodową działalność społeczną, naukową i polityczną. W Teatrze Wielkim w Warszawie odbywa się gala wieńcząca 19. konkurs Lider Polskiego Biznesu.
  Pióro Aurora BCC otrzymał unijny komisarz Janusz Lewandowski. Limitowana seria takich piór powstała w 15. rocznicę istnienia klubu. Nagradzane są nimi osoby, których wspierają działania na rzecz polskich przedsiębiorców.

  Medal Solidarności Społecznej to nagroda dla osób zaangażowanych społecznie i pomagających potrzebującym. W tym roku kapituła pod przewodnictwem biskupa Piotra Jareckiego przyznała je Zofii Żuk, Janowi Mikołuszce i Zbigniewowi Puckowi.


  Prezydent pogratulował firmom nominowanym do tegorocznej nagrody Business Centre Club. Lech Kaczyński podkreślił zaangażowanie społeczne docenionych przez BCC przedsiębiorstw. Zwrócił także uwagę, że firmy te przyczyniają się do walki z bezrobociem. Odnosząc się do sytuacji gospodarczej w kraju prezydent wyraził przekonanie, że pochopna prywatyzacja nie może być sposobem na poprawienie stanu finansów publicznych. Według Lecha Kaczyńskiego Polsce potrzebny jest dialog i nowa wizja wsparcia różnych koncepcji.

  Liderami Polskiego Biznesu zostają firmy i ich szefowie, osiągające najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniające się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy , przestrzegające zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzące działalność społeczną i charytatywną

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama