Częstochowski urząd przygotowuje pole bitwy

  Częstochowski urząd przygotowuje pole bitwy

  B. Romanek, J. Strzelczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prezydent Piotr Kurpios pod pretekstem zmian organizacyjnych w częstochowskim Urzędzie Miasta rozpoczął przygotowania do kampanii wyborczej.
  Do odstrzału w pierwszej kolejności poszli najbardziej zaufani ludzie jego poprzednika, Tadeusza Wrony. Posadę naczelnika stracił Janusz Haszcz, odpowiedzialny wcześniej za sport i turystykę. Według naszych informacji kolejną ofiarą "zmian organizacyjnych" ma być Marian Dziewoński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, choć on sam na razie tego nie potwierdza. - Nic o tym nie słyszałem - ucina.


  Haszcz oficjalnie nie został odwołany, a jedynie przesunięty do pracy w Miejskim Centrum Informacji, bo Wydział Edukacji i Wydział Sportu i Turystyki połączono w Wydział Edukacji i Sportu, w którym pełniącym obowiązki naczelnika został Sławomir Gajda. - Nie traktuję swojego odejścia w kategoriach odwołania. Martwią mnie tylko pogłoski o tym, że wstrzymano podpisywanie umów z klubami sportowymi na dofinansowanie w ramach promocji miasta. Mam nadzieję, że nie zostaną one okrojone - twierdzi Haszcz.

  Chociaż Sylwia Bielecka z Biura Prasowego Urzędu Miasta zapewnia, że środki dla klubów są zapisane w budżecie, to najpewniej zostaną one okrojone. Włókniarz Częstochowa i AZS Częstochowa miały otrzymać po pół miliona zł, ale prawdopodobnie pierwszy z nich dostanie 400 tysięcy, a drugi 450 tysięcy.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja

   on (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 34

   widziałem w sieci jak sie ustawili wiceprezydenci

   http://www.wybierzmyprzyszlosc.pl/news_26.html

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ja

   ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 53 / 44

   widziałem w sieci jak sie ustawili wiceprezydenci

   http://www.wybierzmyprzyszlosc.pl/news_26.html

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama