Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie szuka starych...

  Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie szuka starych ławek

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie szuka starych ławek. Mogą być z narysowanym na blacie sercem, wydłubanymi cyrklem inicjałami ukochanej lub innymi śladami szkolnego życia z dawnych lat.
  Ławki mają stanąć na scenie w realizacji Ferdydurke Witolda Gombrowicza, w adaptacji i reżyserii Bogdana Michalika.

  - Do spektaklu potrzebnych jest 8 ławek, w których pulpit połączony był z siedziskiem, a siedzisko miało oparcie - tłumaczy Stanisław Kulczyk, kierownik techniczny Teatru i scenograf przedstawienia. - Ich kolorystyka może być dowolna, z radością przyjmiemy ławki szare, zielone, granatowe…, nawet sprzęty w znacznym już stopniu zniszczone.

  Premierę Ferdydurke zaplanowano na wrzesień 2010 roku, jednak przygotowania do realizacji spektaklu ruszają w Teatrze im. A. Mickiewicza już w połowie lutego.

  Osoby, instytucje, które zechcą pomóc w kompletowaniu scenografii do przedstawienia prosimy o kontakt z kierownikiem technicznym Teatru, tel. (34) 372 33 33 lub Działem Promocji i Sprzedaży, tel. (34) 372 33 27(47,57).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama