W Żorach poszukują następców Zbigniewa Bońka

  W Żorach poszukują następców Zbigniewa Bońka

  Katarzyna Śleziona

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Szukają następców Bońka, Laty i Gadochy, ale tylko do jutra prowadzony będzie nabór do klas piłkarskich w Zespole Szkół nr 6 na os. Pawlikowskiego w Żorach, które zaczną działać od września.
  - Szukamy chłopaków, którzy lubią i potrafią grać w piłkę nożną. Otwieramy klasę czwartą w Szkole Podstawowej numer 13 i pierwszą klasę w Gimnazjum numer 6 - mówi Mieczysław Jakubowski, wychowawca klasy piątej w SP nr 13 i dyrektor sportowy Klubu Sportowego Żory.


  Ekipa trenerów dokona selekcji kandydatów i wybierze najlepszych. W klasach przewidzianych jest 10 godzin tygodniowo zajęć wychowania fizycznego z nauczycielem-trenerem piłki nożnej oraz treningi i udział w zawodach, turniejach i obozach sportowych KS Żory, a także uczestnictwo w rozgrywkach podokręgu rybnickiego Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

  - Mamy świetną klasę i fajne zajęcia. Piłka nożna to moja prawdziwa pasja. Tu mogę rozwijać umiejętności - mówi Fabian Pstrong, uczeń 5 c w SP nr 13, który z kolegami z klasy gra w trampkarzach rocznik 1998.

  Informacje o naborze można uzyskać w sekretariacie szkoły, nr tel.: 032 435-74-92.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama