Ważne
  Tańsze ferie, bo prezydent Rudy Śląskiej dofinansował...

  Tańsze ferie, bo prezydent Rudy Śląskiej dofinansował wypoczynek

  BS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ponad 63 tysiące złotych przeznaczył prezydent Rudy Śląskiej na dofinansowanie tegorocznego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży.
  Ponad 63 tysiące złotych przeznaczył prezydent Rudy Śląskiej na dofinansowanie tegorocznego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w latach ubiegłych, rudzkie placówki kulturalne, oświatowe, kluby sportowe i stowarzyszenia przygotowały szereg atrakcji dla tych, którzy ferie spędzą w mieście.

  Pełny wykaz placówek i stowarzyszeń organizujących Ferie 2010 w mieście zamieszczony jest TUTAJ


  W czasie ferii można będzie korzystać z lodowisk miejskich przy ul. Bytomskiej w dzielnicy Orzegów i ul. Ratowników w dzielnicy Nowy Bytom. Lodowiska są czynne od 8.30 do 20.30. Na miejscu jest wypożyczalnia łyżew oraz przebieralnia. Bilet wstępu dla dzieci i młodzieży szkolnej w czasie ferii będzie kosztował 2,50 zł za godz., wypożyczenie łyżew 3 zł za godz. Warto się skrzyknąć w zwartą grupę. Dla grup zorganizowanych przewidziane są zniżki: wejście 1,50 zł za godz., wypożyczenie łyżew - 2 zł za godz. Ponadto Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje organizację zabaw i konkursów na lodzie. Można te0 skorzystać z pływalni krytych w dzielnicach Nowy Bytom, Ruda i Kochłowice. Bilet wstępu do godz. 15.00 dla grup zorganizowanych będzie kosztował 1,50 zł za godz., dla pozostałych - 2,50 zł za godz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama