Katowice: Policja potykała się na boisku

  Katowice: Policja potykała się na boisku

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wczoraj i dzisiaj w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17 odbywał się III Memoriał imienia podkomisarza Tadeusza Bartosika w Piłce Siatkowej. W zawodach rywalizowało osiem drużyn. Najlepsi okazali się policjanci z Oddziału Prewencji Policji z Katowic.
  Organizatorem zawodów był Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów OPP w Katowicach oraz Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach. W zawodach wzięło udział osiem drużyn reprezentujących: Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji w Katowicach, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach, Sędziów i Prokuratorów, Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe, Honorowych Dawców Krwi PCK w Katowicach, Centralną Stację Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu, Izbę Celną w Katowicach, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Katowicach. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami okazali się funkcjonariusze drużyny Oddziału Prewencji Policji z Katowic, drugie miejsce zajęli Sędziowie i Prokuratorzy, natomiast najniższy stopień "pudła" przypadł zawodnikom drużyny Honorowych Dawców Krwi PCK w Katowicach. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się mł. asp. Albert Semeni z OPP w Katowicach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama