Sport

    17 lutego, środa - olimpijski rozkład jazdy

    17 lutego, środa - olimpijski rozkład jazdy

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Polska

    Sprwadź co czeka nas w kolejnym dniu Igrzysk Olimpijskich.
    CURLING KOBIET Sesja 2: Chiny - Wielka Brytania, Niemcy - USA, Szwajcaria _- Szwecja, Japonia - Kanada (18.), Sesja 3: Rosja - Dania, Wielka Brytania - Szwecja, Chiny - Szwajcaria (4.).

    BIEGI NARCIARSKIE
    Sprint stylem klasycznym kobiet: eliminacje (19.15), ćwierćfinał (21.30), półfinał (22.20), finał (22.45) - (Kowalczyk, Marek, Jaśkowiec, Maciuszek); mężczyźni: eliminacje (19.40), ćwierćfinał 21.55), półfinał (22.30), finał (22.55) - (Kreczmer, Krężelok).


    NARCIARSTWO ALPEJSKIE Zjazd kobiet (20.) - (Daniel-Gąsienica).

    HOKEJ MĘŻCZYZN Grupa C: Finlandia - Białoruś (21.), Szwecja - Niemcy (01.30); Grupa B: Czechy - Słowacja (6.)

    SNOWBOARD Half-pipe mężczyzn - kwalifikacje (22.05), półfinał (02:15), finał (04.15) - (Michał Ligocki)

    CURLING MĘŻCZYZN Sesja 3: Wielka Brytania - Francja, USA - Szwajcaria, Dania - Chiny, Niemcy - Szwecja (23.).

    HOKEJ KOBIET Grupa C: Kanada - Szwecja (23.30); Grupa A: Słowacja - Szwajcaria (4.).

    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
    1000 m mężczyzn (1.) - (Niedźwiedzki, Ustynowicz)

    SANECZKARSTWO Dwójki - Open (2.)

    SHORT TRACK
    kobiety: 500 m - ćwierćfinał (2.), półfinał (03.10), finał (04.07) _- (Maliszewska); mężczyźni: biegi 1000 m (02.25), sztafeta 5000 m - półfinał (03.32).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama