Jaworzno: Zmiana sił w radzie miasta

  Jaworzno: Zmiana sił w radzie miasta

  GD

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pięciu radnych wystąpiło z klubu Jaworzno Moje Miasto. Andrzej Węglarz, Paweł Bańskowski, Jerzy Małocha, Grzegorz Piętak i Krzysztof Dzierwa tworzą teraz klub Platformy Obywatelskiej. Taka decyzja osłabiła JMM, które dotąd miało najliczniejsze przedstawicielstwo w radzie.
  Przed utworzeniem klubu PO w Radzie Miejskiej JMM miało 12 przedstawicieli. Teraz będzie miało tylko siedmiu, czyli dokładnie tylu, ilu reprezentuje również klub Wspólnie dla Jaworzna. O rozłamie w Radzie Miejskiej jednak się nie mówi.

  - Nie było żadnych nieporozumień między radnymi. Powód tej decyzji jest prosty. Zbliżają się wybory i zostaliśmy zobligowani przez PO do utworzenia takiego klubu w radzie. Już wcześniej wszyscy należeliśmy do PO - wyjaśnia Paweł Bańkowski, który stanął na czele klubu PO w jaworznieckiej Radzie Miejskiej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama