Zabrze: Nocny pająk przyłapany na balkonie

  Zabrze: Nocny pająk przyłapany na balkonie

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wczorajszej nocy został zatrzymany 14-latek, który w celu dokonania kradzieży wdrapał się na balkon znajdujący się na II piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Rymera. Przyłapany przez właścicieli mieszkania został przekazany w ręce mundurowych.
  Dziś już wiadomo, że nieletni ma na swym koncie także 5 włamań do altanek. Jak się okazało 14-latek jest uciekinierem z ośrodka szkolno - wychowawczego. Po dwudniowym pobycie w Policyjnej Izbie Dziecka wróci do placówki.

  Informacje o nocnym pająku dyżurny zabrzańskiej Policji uzyskał wczoraj kilka minut przed godziną pierwszą w nocy. Nieletni po balkonach wspiął się na II piętro, skąd zamierzał dokonać kradzieży znajdujących się tam ubrań.
  Nie zdołał niczego ukraść. Na szczęście jego nocna wspinaczka nie zakończyła się upadkiem na zmarznięte podłoże pod balkonami budynku przy ulicy Rymera. Przekazany policjantom został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka.

  Po nocy został ponownie trafił w ręce mundurowych. Podczas przesłuchania przyznał się do pięciu włamań do altanek mieszczących się na terenie POD Róża przy ulicy Jodłowej. Jedna z altanek służyła mu jako miejsce do noclegu, gdyż jak się okazało nieletni od miesiąca był na ucieczce z ośrodka szkolno - wychowawczego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama