Katowice: Uniwersytet Śląski poszukuje ambasadorów...

  Katowice: Uniwersytet Śląski poszukuje ambasadorów przedsiębiorczości

  RP

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego ogłasza nabór na ambasadorów przedsiębiorczości, których zadaniem będzie m.in. promocja postaw przedsiębiorczych oraz działań Biura Karier, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Projektu START na wydziałach i w jednostkach naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu.
  Program zakłada powołanie na każdym wydziale ambasadorów, wyposażenie ich w niezbędne umiejętności do promowania projektów, organizacji szkoleń oraz kontaktu ze sferą biznesu. Zainteresowani studenci II lub IV roku proszeni są o wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres dlaska@us.edu.pl.

  Osoby, które zostaną ambasadorami na swoich wydziałach, będą miały możliwość korzystania nieodpłatnie z wszystkich szkoleń organizowanych przez Biuro Karier, zdobędą doświadczenie i zaświadczenie o odbyciu praktyk, a także zdobędą cenne kontakty w świecie biznesu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama