Poszukiwany za bójkę i kradzież już w areszcie

  Poszukiwany za bójkę i kradzież już w areszcie

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W trakcie rutynowych działań kontrolnych prowadzonych na drodze krajowej nr 1 w rejonie Cieszyna, funkcjonariusze z mobilnego patrolu Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Bielska-Białej.
  Do ujawnienia i zatrzymania poszukiwanego Polaka - 27-letniego mieszkańca Bielska Białej, doszło podczas czynności kontrolnych prowadzonych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w polskim autobusie rejsowym relacji Włochy - Polska.

  Mężczyzna był jednym z jego pasażerów. W trakcie legitymowania okazało się, że figuruje on w bazie danych, jako osoba poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej w celu doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej w związku z dokonaniem kradzieży z włamaniem i udziałem w bójce. Po zatrzymaniu przez Straż Graniczną, poszukiwany mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Cieszynie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama