Stare bilety autobusowe i tramwajowe KZK GOP nadal ważne

  Stare bilety autobusowe i tramwajowe KZK GOP nadal ważne

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Komunikacyjny Związek Komunalny GOP przypomina, że do 14 marca 2010 roku ważne będą bilety jednorazowe obowiązujące na terenie jednego miasta/gminy oraz bilety za przewóz bagażu/zwierzęcia o starych nominałach (2,40 zł bilet normalny oraz 1,20 zł bilet ulgowy).
  Po tym terminie bilety te będą ważne jedynie wraz z dopłatą do kwoty wynikającej z aktualnie obowiązującego cennika (2,60 zł bilet normalny oraz 1,30 zł bilet ulgowy).

  W przypadku biletów okresowych zakupionych przed 1 marca 2010 roku - jeżeli termin ważności biletu rozpoczął się przed tą datą - bez dodatkowych opłat będzie on ważny do terminu jego zakończenia.
  Jednocześnie informujemy, że stare bilety jednorazowe nie tracą ważności i będzie je można wykorzystać (z odpowiednią dopłatą, wynikającą z cennika) bez ograniczenia czasowego. W przypadku już zakupionych biletów kilkudniowych (48-godzinnych oraz 5-, 7- i 14-dniowych) jako dopłatę można skasować bilety jednorazowe.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Stare bilety autobusowe nadal ważne...

   moro11 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 49 / 51

   Wczoraj w autobusie linii 37 kierowca,na moje pytanie co zrobić z zakupionymi wcześniej biletami,poinformował mnie,że bez dopłaty są ważne do 15-go marca....I co?Pewnie,w razie kontroli,mandat...rozwiń całość

   Wczoraj w autobusie linii 37 kierowca,na moje pytanie co zrobić z zakupionymi wcześniej biletami,poinformował mnie,że bez dopłaty są ważne do 15-go marca....I co?Pewnie,w razie kontroli,mandat murowany....Czy świadomie pasażerów wprowadza się w błąd,żeby KZK GOP mógł zarobić na karach za przejazd bez ważnego biletu?. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama